шкільна канцелярія

Started by totir at 31-07-2021, 19:10. Topic has 4 replies.

Sort: Previous Next
  •  21-07-2021, 22:20 56538

шкільна канцелярія

Форумчани, в мене до вас питання, де можна закупити шкільне приладдя по адекватним цінам? Вже почала готувати малу до школи і стикнулася з тим що і вибір товарів небагатий і вартість космічна.
  •  21-07-2021, 22:22 56539 in reply to 56538

Re: шкільна канцелярія

Не знаю, чи сподобається вам моя порада, але то непоганий варіант - замовте у Китаї, на тому ж Алі Експрессі, все можна придбати за нормальними цінами, один мінус коли посилка дійде то питання, але обов'язково дійде.
  •  21-07-2021, 22:24 56540 in reply to 56539

Та вона то дійде, а от коли, не хотілося щоб під Святого Миколая, як в мене колись із літньою сумкою було. На Джумі замовила після різдв'яних свят літню сумку, ну щоб був час їй до нас дійти, потім замовлення пропало, сайт поверну гроші, а сумка прийшла в середині грудня - майже рік ішла.
  •  21-07-2021, 22:27 56541 in reply to 56540

Ну це скоріше прикрий випадок, хоча повинна сказати, що з Джумом таке буває частенько - але все ж таки це вийняток. С іншого боку якщо вас не влаштовує замовлення на китайський сайтах, то можна і ближче замовити. Я наприклад нещодавно для себе відкрила сайт Офіс Центр, я там синові шкільний рюкзак замовлялла -  https://office-centre.com.ua/catalog/shkilni_tovari/shkilniy_tekstil/ryukzaki_shkilni/
  •  31-07-2021, 19:10 56725 in reply to 56538

SonyaSh:
    Форумчани, в мене до вас питання, де можна закупити шкільне приладдя по адекватним цінам? Вже почала готувати малу до школи і стикнулася з тим що і вибір товарів небагатий і вартість космічна.

В прошлом году, все для школы, из канцелярии https://rozetka.com.ua/office_and_school/c2460392/ по большей части приобрели на Розетке.

Через интернет оказалось покупать  дешевле чем ездить по всему городу в поисках непонятно чего.

И выбор хороший и цены норм. 

View as RSS news feed in XML

Contact administration Advertisement Rules
At any use of materials of this site please place a hyperlink to it.
For any question please refer to the site's administration.
Designed and developed by Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат