Ответ на существующее сообщение

Сообщение, на которое Вы отвечаете: Re: объективность ЗНО

Anonymous написал следующее в 18-03-2009 12:59:
Vi_toriya:
Lesik:

интересно, входит ли в программу тестов ЗНО та часть школьной программы, которая еще не пройдена на момент тестирования? Я о том, что тестирование проходят до окончания школьной программы. Получается, что если входит, то оценивание не объективно по отношению к ученикам, которые еще не получили надлежащих знаний, а если не входит, то не объективно по отношению к ВУЗам, т.к. часть знаний не будет оценена. И вообще, фактически после тестирования уже хоть трава не расти, на школу можно вообще забить, так что ли выходит?

Теоретично решта шкільної програми, яка лишається після проходження тестування, не входить в програму тестування ЗНО (вживаю слово "теоретично" тому, що на практиці не всі школи мають однакові шкільні програми і не всі вчасно встигають викласти запланований матеріал). Через це деякі ВНЗ (наприклад КНУ ім. Тараса Шевченко) навіть планують провести на початку року власне тестування, щоб дізнатись справжній рівень знань майбутніх студентів. Тож як бачите не лише Ви не впевнені в об'єктивності зовнішнього незалежного оцінювання. Але чи проведуть вони власне тестування, чи ні і як воно вплине на майбутнє студентів, ці питання поки що лишаються відкритими.   

Це взагалі якесь неподобство! І що тепер, до якого тестування ЗНО треба готуватись, до загального, чи до університетського, чи до обох?! Підготувався, пройшов ЗНО, потім ще шкільні випускні іспити і це не все, вони хотять ще й у ВНЗ окремо проводити тестування, а перепочити коли, чи майбутні студенти вже не люди? Хто взагалі має це регламентувати?


   
Ключевые слова (через запятую)
Введите буквенно-цифровой код, указанный на картинке:
 
 
Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат