Ответ на существующее сообщение

Сообщение, на которое Вы отвечаете: Ейдетика - найефективніший метод вивчення іноземної мови

Anonymous написал следующее в 29-12-2012 21:35:
Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Я, Симонович Наталія Петрівна, приватний репетитор німецької та англійської мови з міста Рівного, регіональний тренер з ейдетики, широко використовую ейдетику у навчанні своїх учнів.

В дні сучасного надшвидкого та надінтенсивного технологічного світу нашим дітям все важче приходиться справлятися із горою домашніх завдань, особливо вивчення чи переказ матеріалу. Важко вчити предмети українською мовою, а коли мова іде про вивчення іноземної мови, то часто-густо діти вдома просто не справляються якісно запам’ятовувати  лексику, тексти, граматичні правила. Дуже ефективно діє стародавня методика запам’ятовування – ейдетика.  Що саме означає слово ейдетика, ви зможете дізнатися у вікіпедії. Як її використовую я? Кругом і по-різному. Величезні граматичні правила, які потребують багатьох годин ненадійного зубріння, запам’ятовуються у одному кадрі певного образу-картинки. Я особисто називаю це явище «ефект кіно». Коли ви більше матеріалу згадаєте: коли годину слухаєте лекцію чи коли годину дивитеся відео?  Відвідавши семінар з ейдетики Антощука Євгена Всеволодовича, дякуючи Дерябіній Наталії Данилівні та Антошко Ірині Іванівні, я приєдналася до школи ейдетики в Україні.

Моїм першим доробком є «Словник-тренажер основних німецьких дієслів», де ви можете побачити приклад ейдетичного бачення іншомовної лексики. Усі контактні дані можете знайти на сайті репетитор, навчальна агенція «DER DIE DAS».

Ключевые слова (через запятую)
Введите буквенно-цифровой код, указанный на картинке:

Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат