Днепропетровский политехнический колледж

Колледжи, училища, техникумы

Город:

Днепропетровская область, Днепропетровск

Адрес: пр-т Петровского, 38
Телефон(ы): (0562)31-99-09, 32-28-53, 52-51-44
Сайт http://dpc.edu.ua
Написать письмо: Отправить e-mail

Інформація про спеціальності

ДВНЗ "Дніпропетровський політехнічний коледж проводить пілготовку фахівців за навчальними планами першого рівня акредитації з семи спеціальностей:
5.05020201 Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості

Спеціаліст за дипломом – технік-механік.

Підготовка фахівця з цієї спеціальності здійснюється з 1930 р.

Випускники працюють практично на всіх промислових підприємствах міста і області. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 11 і 9 класів.
5.04010101 Аналітичний контроль якості хімічних сполук

Спеціаліст за дипломом – технік-хімік.

Ця спеціальність фактично заснувала наш навчальний заклад, адже хімічна профшкола ще в 1924 році здійснювала підготовку хіміків-лаборантів. Сьогодняшні спеціалісти працюють як в хімічній промисловості, так і в сільському господарстві, харчовій промисловості. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 11 і 9 класів.
5.05130110 Виробництво високомолекулярних сполук

Спеціаліст за дипломом – технік-технолог.

Після створення на початку 50-х років минулого сторічча Дніпропетровського лакофарбового заводу виникла гостра потреба в фахівцях відповідного профілю. Тому в середині 50-х рокув навчальний заклад почав підготовку фахівців для цього підприемства. Насьогодні майже 60% працівників заводу – випускники коледжу. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 11 класів.
5.05130107 Виготовлення виробів і покриттів из полімерних матеріалів

Спеціаліст за дипломом – технік-технолог.

В 1957 році в Дніпропетровську було відкрито шинний завод. Технологія виготовлення полімерних матеріалів досить складна, тому виробництво потребує фахівців з відповідною теоретичною та практичною підготовкою. Починаючи з 1959 року підготовка таких спеціалістів здійснюеться в коледжі. Значна частина прачівників ВАТ «Дніпрошина» випускники цієї спеціальності. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 9 класів.
5.05020201 Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва.

Спеціаліст за дипломом – технік-електромеханік.

Сучасна спеціальність, яка вимагае від фахівця уміння володіти сучасними комп'ютерними технологіями, користуватись і вміти налагоджувати прилади та системи технологічного виробництва. Випускники з цієї спеціальності працюють на промислових підприємствах, які оснащені найсучаснішими системами автоматизації промислового виробництва. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 9 класів.
5.0306101 Організація виробництва

Спеціаліст за дипломом – менеджер.

Сучасне виробництво може приносити прибуток лише за умови наукової організації і керівництва підприемством. Коледж дає відповідні знаня і практичні навички роботи сучасного керівника. Але мати диплом менеджера – це ще не означає бути менеджером. Менеджер – це не професія, це спосіб життя. І коледж формуе у своїх випускиків-менеджерів таке відношеняя до майбутньої трудової діяльності. Підготовка здійснюється на контрактній основі. Приймаються на навчання випускники 11 і 9 класів.
5.04010602 Прикладна екологія

Спеціальність за дипломом – технік-еколог.

Промислові підприємства використовують у виробництві різні шкидливі для навколишнього середовища і здоров'я людей речовини. З кожним роком оточуюче нас середовище стає все менш придатним для життя людей. Не допустити подальшого погіршення екологічного стану, використовуючи для цього науковий підхід і сучасне законодавство – це робота еколога. Підготовка здійснюється за державним замовленням. Приймаються на навчання випускники 9 класів.

З 2001 року в коледжі відновлена робота заочного відділення.

Специальности

  • Прикладна екологія
  • Організація виробництва
  • Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва
  • Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості
  • Аналітичний контроль якості хімічних сполук
  • Виробництво високомолекулярних сполук
  • Виготовлення виробів і покриттів из полімерних матеріалів
Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат