ВНО/ЗНО 2014. Внешнее независимое оценивание

Тестирование ЗНО 2014, поступление в ВУЗ

2014 год

2011 год

2010 год

2009 год

2008 год

2007 год

2006 год

 

Останні новини ЗНО-2011. Що має знати про зовнішнє незалежне оцінювання кожен абітурієнт
Наближається час проходження зовнішнього незалежного оцінювання ( ЗНО ). Cтрок внесення змін в реєстраційні данні завершився ще 20 березня. Цього року абітурієнти мали можливість зареєструватися на п’ять предметів із 12-ти запропонованих. А зараз абітурієнтам залишилася остаточна підготовка, та очікування на запрошення-перепустку на ЗНО.
Информация для родителей, дети которых будут сдавать ЗНО
Слишком много факторов влияют на успешность сдачи ЗНО. Обычно родителей беспокоит дальнейшая судьба их чада, и то, что происходит сейчас, очень повлияет на судьбу ребенка. Окончание школы, написание ЗНО - все так серьезно, а подросток упирается, нервничает, кричит, скандалит. Что он не понимает, как это важно? Эта статья даст возможность взглянуть на существующую проблему под другим углом.
Сьогоденна українська освіта та підсумки ЗНО
Сама ідея зарахування у вузи за результатами тестування ЗНО, з огляду на часом наскрізь корумповану систему вступу до вищих навчальних закладів країни впродовж багатьох років, безумовно, у цілому заслуговує схвалення. Проте, з одного боку, чинне законодавство, принаймні поточного року, залишило достатньо лазівок для тих, хто розглядає роботу у вищих навчальних закладах як один із варіантів підприємництва. З іншого, навіть там, де не брали участі бізнесмени від науки, не факт, що на найбільш престижні факультети прорвалася найрозумніша і найдостойніша молодь.
Тестування геніїв
Олімпійські чемпіони - це про українських випускників. Так їх охрестили в Міністерстві освіти і науки України. З-поміж майже півмільйона учасників зовнішнього незалежного оцінювання двохсотбальними рекордсменами, які показали такий результат з обох предметів одночасно, стали лише дев'ятнадцять учнів. Ті, хто здолав прохідний бар'єр, становлять більше половини. А от дорога до вищих навчальних закладів цього року уже закрита для трохи більш ніж сорока тисяч учасників. Вони провалились на тестах з української мови та літератури. Це менше ніж десять відсотків.
Незалежне тестування: зробимо по-українськи?
Досвід деяких пострадянських країн показує, що корупція в галузі освіти може досягти таких меж, що для розв'язання даної проблеми стає необхідним звернення за допомогою до незалежних, неупереджених експертів. Україну минула така патова ситуація. Однак лише ззовні: стверджувати, що в нашій країні немає проблем із освітою - брехати самим собі. Нині ситуація може покращитися, але задля цього необхідно виконати певні реформи: як на рівні державному, так і свідомісному.
У Росії немає двієчників, а в Білорусі тестування платне
Система уніфікованого оцінювання знань випускників шкіл широко використовується в багатьох країнах світу, проте підхід до тестування різний.
Тести ВУЗам не указ
Навіть вищих балів на єдиному тестуванні може не вистачити абітурієнтові для вступу. Більшість престижних вузів мають намір проводити додаткові іспити, тести, співбесіди, а Києво-Могилянська академія ще й посмітила відкрито про це заявити. У керівництва одного із провідних університетів країни можуть виникнути серйозні проблеми На коні - авторитет держави й проведених їм реформ. Широко розрекламоване зовнішнє тестування на очах втрачає весь свій зміст. Вузи використовують будь-яку лазівку в законодавстві, щоб організувати власний відбір. Але ніхто, крім ректора "Могилянки" В'ячеслава Брюховецького, не зважився зробити це відкрито.
Архив публикаций
Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат