Українська військово-медична академія

ВУЗы, высшее образование, высшие учебные заведения: институты, университеты, академии

Уровень аккредитации: III-IV

Контактная информация

Адреса - Україна, 03049, м. Київ-49, вул. Курська - 13-а
Тел./факс (044) 243-15-24
Телефон: ( 044 ) 243-15-37; 248-10-81, 243-15-21

Общая информация

УВМА - це єдина вища військово-медична установа післядипломної освіти, що дає можливість громадянам України отримати лікарську спеціальність, на підставі раніше отриманою в медичній (фармацевтичному) установі освіти і підготовку їх до служби на посаді кадрових офіцерів медичної служби.
Основними структурними підрозділами Академії, після її реформування в 1997 році, є Військово-медичний інститут і Науковий центр військової медицини, які функціонують відповідно до окремих положень.
Функціональними складовими Академії у сфері практичної підготовки слухачів є Головний військовий клінічний госпіталь і інші військово-медичні установи, у сфері наукової роботи - Науково-дослідний інститут проблем військової медицини.

ОСНОВНІ УЧБОВІ ПІДРОЗДІЛИ АКАДЕМІЇ

Факультет підготовки військових лікарів
Головним завданням факультету є підготовка на підставі загальнодержавних вимог до медичної (фармацевтичному) освіти згідно з державним замовленням фахівців з привласненням їм кваліфікації лікаря-фахівця (провізора загального профілю) по 14 спеціальностям:
- загальна практика - сімейна медицина (для Сухопутних військ);
- загальна практика - сімейна медицина (для Військово-повітряних Сил);
- загальна практика - сімейна медицина (для Військово-морських Сил);
- хірургія;
- анестезіология і інтенсивна терапія;
- стоматологія;
- терапія;
- неврологія;
- психофізіологія;
- інфекційні хвороби;
- гігієна;
- епідеміологія;
- судновий-медична експертиза;
- фармація.
Термін навчання:
- 3 року (для спеціальностей хірургічного профілю і загальної практики);
- 2 року (для спеціальностей терапевтичного, медико-профілактичного профілю, стоматології, судово-медичної експертизи і фармації);
Після завершення навчання випускникам привласнюється кваліфікація лікаря-фахівця (провізора загального профілю) за фахом. Вони отримують сертифікат на право самостійної лікарської (фармацевтичною) діяльності загальнодержавного зразка і призначаються на відповідні посади в медичних частинах, установах і закладах Озброєних Сил України.
У Академії здійснюється також підготовка фахівців вищого освітньо-кваліфікаційного рівня - магістрів медицини (фармації).
Обличчя, які успішно пройшли державну атестацію, отримують диплом встановленого зразка про здобування повної вищої освіти за фахом і кваліфікації магістра.

Факультет перепідготовки і підвищення кваліфікації військових лікарів
Головними завданнями факультету є:
- спеціалізація і перепідготовка військових лікарів;

Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат