Львівський національний університет імені Івана Франка

ВУЗы, высшее образование, высшие учебные заведения: институты, университеты, академии

Уровень аккредитации: IV

Контактная информация

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
79602, м. Львів, вул. Січових стрільців, 14
Тел.: (032) 239-43-30, 272-20-68
Написать письмо: Отправить e-mail

Общая информация

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр
- фахівець
- магістр.

Перелік факультетів:
- географія
- геологія
- біологія
- культура
- математика
- право
- прикладна математика
- прикладна фізика
- мистецтво
- політологія
- психологія
- менеджмент
- механіка
- міжнародні відносини
- соціологія
- фізика
- філологія
- філософія
- хімія
- екологія
- економіка і підприємництво 

Информация для абитуриентов

До особистої заяви про прийом до Університету на перший курс вступники додають документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або його завірені в установленому порядку ксерокопії; медичну довідку за формою 086-о з повним календарем щеплень в оригіналі або її завірену в установленому порядку ксерокопію; 6 фотокарток розміром 3×4 см; сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, за особистим вибором оригінали або їх завірені в установленому порядку ксерокопії, що відповідають переліку вступних випробувань, визначених Приймальною комісією Університету, для участі у конкурсі щодо вступу на обраний вступником напрям підготовки (спеціальність), відповідно до п.8 Правил прийому.

При вступі на перший курс подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з результатами проходження у поточному році незалежного оцінювання є обов’язковим. Документи від абітурієнтів із сертифікатами нижче встановленого рівня (124 балів за 100-бальною шкалою оцінювання від 100 до 200 балів) Університетом не приймаються.

Вступники, які мають стаж роботи, подають копію трудової книжки. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освіту та додатка до нього, оригінали сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти і оригінал медичної довідки (при поданні їхніх копій) вступники пред’являють особисто. Документи, що дають право на пільги, вступники подають особисто у терміни, визначені для подання документів.

До особистої заяви про прийом до Університету на старші курси вступники, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста в попередні роки або в іншому вищому навчальному закладі, додають документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень і додаток до нього; медичну довідку за формою 086-о з повним календарем щеплень, за особистим вибором оригінали або їх завірені в установленому порядку ксерокопії; 6 фотокарток розміром 3×4 см. Паспорт, військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень і додатка до нього, оригінал медичної довідки (при поданні їхніх копій) вступники пред’являють особисто.

Випускники Університету, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра у поточному навчальному році, до заяви про прийом до Університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, магістра додають диплом бакалавра і додаток до нього.

Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

  • 28-04-2009, 15:35, Anonymous
    вартість навчання?

Все отзывы

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат