Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького

ВУЗы, высшее образование, высшие учебные заведения: институты, университеты, академии

Уровень аккредитации: IV

Контактная информация

79010, м.Львів, вул.Пекарська, 50
Тел.: (032) 275-67-84, 275-65-60 , 298-68-89; 275-67-95; 275-38-75
Факс: (032) 275-67-85, 298-68-90
Написать письмо: Отправить e-mail

Общая информация

Факультети:

* Факультет ветеринарної медицини. Найдавніший в університеті та один із найбільших в Україні. Тут здійснюється підготовка лікарів та магістрів ветеринарної медицини, які займаються профілактикою, діагностикою і лікуванням хвороб тварин, птиці і риб, підвищенням їх продуктивності, контролем за якістю продуктів харчування та сировини, попередженням зооантропозоонозів.

* Біолого-технологічний факультет. Факультет готує фахівців для тваринництва західного регіону України зі спеціальностей технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та водні біоресурси, спеціалізацій менеджмент, бджільництво, звірівництво, птахівництво.

* Факультет харчових технологій. На факультеті ведеться підготовка фахівців для роботи на підприємствах м’ясної і молочної промисловості, в забійних і переробних цехах, фермерських господарствах, лабораторіях ветсанекспертизи переважно в західному регіоні України.

* Факультет економіки та менеджменту. Здійснюється підготовка фахівців за трьома спеціальностями: "Маркетинг", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та "Менеджмент організацій" з урахуванням особливостей професійної діяльності випускників у сільському господарстві та сфері переробки сільськогосподарської діяльності.

* Факультет доуніверситетської освіти та підготовки молодших спеціалістів. На факультеті ведеться підготовка фахівців за спеціальністю "Провознавство" (молодший спеціаліст). Час підготовки - 3 роки на денній формі навчання і 36 місяців на заочній формі навчання.

* Факультет заочної освіти. Готує фахівців за такими напрямами як "Менеджмент", "Економіка і підприємництво", "Харчова технологія та інженерія", "Екологія", "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" та ін

Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат