Кіровоградський національний технічний університет

ВУЗы, высшее образование, высшие учебные заведения: институты, университеты, академии

Уровень аккредитации: IV

Контактная информация

Адреса: 25006, КІРОВОГРАД, Університетський просп., 8
Телефон: (0522) 559234, 559313; 559249
Факс: (0522) 559253
Написать письмо: Отправить e-mail

Общая информация

Факультети та спеціальності:

Економічний:
“Економічна кібернетика”, “Міжнародна економіка”, “Фінанси”, “Облік і аудит”, “Економіка підприємства”, “Управління трудовими ресурсами”, “Маркетинг”, “Менеджмент організацій”.

Сільськогосподарського машинобудування:
“Екологія і охорона навколишнього середовища”, “Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва”, “Механізація сільського господарства”, “Агрономія”.

Автоматики, енергетики та програмування:
“Електротехнічні системи електроспоживання”, “Системи управління та автоматики”, “Гнучкі комп`ютеризовані системи та робототехніка”, “Комп`ютеризовані системи та мережі”, “Енергетика сільськогосподарського виробництва”.

Проектування та експлуатації машин:
“Автомобілі та автомобільне господарство”, “Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні та меліоративні машини і обладнання”, “Промислове та цивільне будівництво”, “Технологія і устаткування відновлення та підвищення зносостійкості машин і конструкцій”.

Механіко-технологічний:
“Технологія машинобудування”, “Металорізальні верстати та системи”, “Обладнання для ливарного виробництва”, “Обладнання для обробки металів тиском”.

Підготовки та перепідготовки спеціалістів (заочний).
Підготовка спеціалістів для здобуття вищої освіти, перепідготовка для здобуття другої вищої освіти з усіх зазначених спеціальностей та підвищення кваліфікації спеціалістів.

Військова кафедра присутня

Роботи з іноземними студентами.

Вартість навчання: від 750 грн до 3000 грн на рік залежно від спеціальності.
До послуг студентів: 5 гуртожитків на 2500 місць, спортивний комплекс, санаторій-профілакторій, спортивно-оздоровчій табір на березі р. Дніпро у м. Світловодську Кіровоградської обл., 3 їдальні, 2 буфети.

Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат