Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ

ВУЗы, высшее образование, высшие учебные заведения: институты, университеты, академии

Уровень аккредитации: III

Контактная информация

83054, м. Донецьк, вул. Засядька, 13.
Тел.: (0622) 57-47-59
телефони приймальної комісії:
(062)257-48-82
(062)311-67-91
Написать письмо: Отправить e-mail

Общая информация

Освітньо-кваліфікаційні рівні:

- бакалавр
- спеціаліст

Факультети:

- безпеки дорожнього руху
- кримінальної міліції
- міліції громадської безпеки
- права
- слідчо-криміналістичний

 

Іногороднім надається гуртожиток

Є післядипломна освіта

Информация для абитуриентов

До заяви вступник додає:
 1. документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього (за особистим вибором): оригінали або завірені ксерокопії;
 2. медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію);
 3. копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 4. довідку про дозвіл на навчання (для працівників ОВС та військовослужбовців, які подають документи до вступу на заочну форму навчання);
 5. копію паспорта;
 6. копію трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи та подають документи до вступу на заочну форму навчання);
 7. копію посвідчення про приписку до призовної дільниці або військового квитка (для осіб, які вступають на денну форму навчання);
 8. 1 фотокартку 9х12 см та 6 фотокарток розміром 3х4 см.;
 9. 2 конверти зі зворотною адресою абітурієнта;
 10. папку для паперів;
 11. сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що відповідають перелікові вступних випробувань (оригінал або його завірена копія), отримані вступниками  поточного року.
Усі ксерокопії завіряються за оригіналом інститутом або в установленому порядку.
 Для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра вступники, які атестовані з української мови, подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти із цього предмета з результатами оцінювання знань у поточному році.
 Для осіб, які не вивчали (не атестовані) української мови, приймальна комісія з огляду на наявність педагогічних і науково-педагогічних кадрів може встановлювати вступне випробування з тієї мови, оцінки з якої виставлено в документі про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
Вступні випробування проводяться у письмовій формі за тестовими технологіями з усіх навчальних дисциплін (за винятком фізичної підготовки), а фахове вступне випробування з української мови – у формі диктанту.
Допуск до участі в конкурсі вступників, які складали вступні випробування в іншому вищому навчальному закладі, на іншому факультеті, для вступу на іншу спеціалізацію, за іншою формою навчання або джерелом фінансування, за отриманими балами (наданими сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти) дозволяється ухвалою приймальної комісії за заявою вступника за умови відповідності до переліку вступних випробувань.
Результати вступних випробувань оцінюються за шкалами оцінювання від 1 до 12 балів та від 100 до 200 балів.
НА ФАКУЛЬТЕТИ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ, МІЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ, СЛІДЧО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ, БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ (денна форма навчання на базі загальної середньої освіти):
подаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з  української мови та літератури, основ правознавства, проводиться визначення рівня фізичної підготовки вступників та співбесіда з готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ.
Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з основ правознавства є профільним.
НА ФАКУЛЬТЕТ ЗАОЧНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ:
-              із  3-річним  терміном  навчання (заочна форма навчання на базі вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня  молодший спеціаліст):  фахові вступні випробування – українська мова (письмово), кримінальне право.
Випробування з кримінального права є профільним.
-              із 5-річним терміном навчання (заочна форма навчання на базі загальної середньої освіти): вступниками на свій вибір подаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури або складаються вступні випробування з української мови (письмово), основ правознавства.
Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти або результати вступного  випробування з основ правознавства є профільними.
 НА ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА (за рахунок  коштів  фізичних  та  юридичних осіб, пільгових  довгострокових кредитів):
                денна форма навчання (на базі загальної середньої освіти)
- подаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури;
 заочна форма навчання
із 5-річним терміном навчання (на базі загальної середньої освіти):
подаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури;
-              із 4-річним терміном навчання (на базі вищої неюридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст або магістр):
фахові вступні випробування з української мови (письмово), основ правознавства.
Випробування з основ правознавства є профільним.
-              із 3-річним терміном навчання (на базі вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст):
фахові вступні випробування – українська мова (письмово), кримінальне право.
Випробування з кримінального права є профільним.
НА КУРСИ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ:
вступні випробування – співбесіда з основ правознавства, українська мова (диктант), фізична підготовка, професійна психодіагностика.
Під час прийому на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста перелік фахових вступних випробувань та інших показників для загального рейтингу вступника визначається приймальною комісією. Для осіб, які після закінчення навчання за освітньо-професійними програмами бакалаврів отримали диплом із відзнакою, вступне випробування відбувається у формі співбесіди.
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра в Донецькому юридичному інституті або іншому вищому навчальному закладі за відповідним напрямом підготовки, незалежно від джерел фінансування, форми та року навчання, беруть участь у загальному конкурсі за результатами фахових вступних випробувань.
5.8. Особи, які без поважних причин не з’явилися на вступні випробування у зазначений за розкладом час, а також ті, знання яких було оцінено балами, нижче встановленого рівня (4 бали за 12-бальною шкалою оцінювання або 124 балів за 100-бальною шкалою оцінювання знань), та ті, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі у подальших вступних випробуваннях і в конкурсі не допускаються.
За наявності поважних причин, які підтверджено документально, вступники за рішенням приймальної комісії можуть бути допущені до складання пропущених вступних випробувань лише у межах установлених строків їх проведення.
 
  НОРМАТИВИ

оцінки рівня фізичної підготовки для кандидатів на навчання та порядок оцінювання їх виконання у 2008 році у вищих навчальних закладах МВС

 

з/п

Найменування вправ

Рівень фізичної підготовки

„достатній”

„недостатній”

1

2

3

4

ЧОЛОВІКИ

1.

Біг на 100 м (с)

до 14,3 с. включно

більше 14,3 с.

2.

Підтягування на перекладині (кількість підтягувань)

11 разів та більше

менше 11 разів

3.

Біг на 1000 м (хв, с)

до 3 хв.40 с. включно

більше 3 хв.40 с.

ЖІНКИ

1.

Біг на 100 м (с)

до 16,5 с. включно

більше 16,5 с.

2.

Згинання і розгинання рук з упору лежачи (кількість разів)

14 разів та більше

менше 14 разів

3.

Біг на 1000 м (хв, с)

до 4 хв.30 с. включно

більше 4 хв.30 с.

 

 Примітка 1. Визначення рівня фізичної підготовки кандидатів на навчання на всі напрями підготовки здійснюється на базі навчального закладу.

Примітка 2. Визначення рівня фізичної підготовки проводиться протягом одного дня.

Примітка 3. Вправа з бігу на 1000 м виконується останньою.

Примітка 4. У разі, коли хоча б один з результатів не відповідає нормативам вказаним у стовпці 3 – загальний рівень фізичної підготовки вважається недостатнім.

Примітка 5. Результати оцінки рівня з кожного виду вправ, а також загальна оцінка, одержана під час складання нормативів з фізичної підготовки, заносяться до звітної документації.

Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат