ВНПЗ "Дніпропетровський гуманітарний університет"

ВУЗы, высшее образование, высшие учебные заведения: институты, университеты, академии

Уровень аккредитации: III

Контактная информация

Телефон(ы): (056)371-51-45; 371-51-48; 788-51-72

Общая информация

Дніпропетровський гуманітарний університет акредитований за статусом вищого навчального закладу IІІ рівня і має право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України АГ № 582881 виданої 22.02.2012 р. з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста і магістра зі спеціальностей «Правознавство», «Психологія» та «Туризм». Прийом до університету на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом.
Особи, які закінчили школу до 2007 року, або мають диплом коледжу, технікуму, училища, сертифікат про зовнішнє тестування не надають, складають тільки вступні іспити.
Більше 90% науково-педагогічних працівників, що забезпечують навчальний процес в університеті, мають наукові ступені та вчені звання.
Висока професійна майстерність викладачів, дозволяє вести підготовку висококваліфікованих фахівців – майбутніх юристів, психологів і менеджерів туристичних підприємств - на рівні сучасних вимог ринку праці, тобто бути конкурентоздатними на ньому, що в сучасних умовах є запорукою успішного працевлаштування на підприємствах як державного так і приватного сектора економіки.
Отримавши диплом державного зразка про вищу освіту за відповідною спеціальністю, випускники ДГУ можуть працювати на наступних посадах:
- спеціальність «Правознавство» - секретар суду, керівник (помічник керівника) апарату суду, секретар судового засідання, юрисконсульт, адвокат, нотаріус, інспектор митної, кадрової, податкової служби, спеціаліст органів РАГСу, викладач вищого навчального закладу;
- спеціальність «Психологія» - менеджер з персоналу, педагог – валеолог, методист – валеолог, фахівець в галузі праці та зайнятості населення, психолог, соціальний робітник, інспектор з соціальної допомоги, фахівець з вирішення конфліктів у побутовій сфері, викладач вищого навчального закладу, консультант центральної психолого – медико – педагогічної консультації;
- спеціальність «Туризм» - менеджер туристичної фірми, організатор туристичної діяльності, організатор подорожей (екскурсій), менеджер із санаторно-курортної справи, агент з організації туризму, гід (екскурсовод), викладач навчальних закладів, референт керівника центральних органів виконавчої влади в сфері туризму на різних рівнях управління та інше.
Сьогодні університет має потужну матеріально-технічну базу, яка забезпечує належні умови для виконання навчального процесу, побуту і відпочинку студентів. До послуг студентів новий навчальний корпус, в якому знаходяться конференційна зала, навчальні аудиторії, бібліотека з читальним залом, спортивна зала, в якій розміщені секції спортивно-оздоровчого клубу (секція сучасних танців «Пульс», секція з бодібілдингу, фітнесу та інші), кафетерій, комп’ютерний клас з сучасним обладнанням та вільним доступом до мережі Інтернет, гуртожиток тощо.
Головною особливістю у діяльності Дніпропетровського гуманітарного університету з надання освітніх послуг є те, що студенти, які будуть навчатися за обраною спеціальністю (денна форма), одночасно за їх бажанням мають можливість отримати другу вищу освіту (заочна форма) із значною знижкою в оплаті за навчання( 50%!!!). До того ж, враховуючи важку фінансово-економічну ситуацію в нашій країні, керівництво вузу розглядає звернення студентів та їх батьків щодо можливості поетапної оплати за навчання, вартість якого значно нижче ніж в інших вузах з аналогічних напрямів підготовки фахівців. Необхідно також відмітити, що до кожного студента в університеті ставляться як до гідної особистості, виходячи з індивідуального підходу до організації умов навчання, що позитивно впливає на формування його професійної мотивації та успішне входження у студентське середовище.

Сообщить о неточности

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат