Німецька легко з Легкою

Німецька легко з Легкою

Город: Ровно

Перший в Україні ейдетичний словник-тренажер основних німецьких дієслів!

23.05.2012

В словнику-тренажері дається приклад трьохсот основних німецьких дієслів у образах. Що це означає? Ви уявляєте іншомовне слово образно за допомогою співзвучного слова в рідній мові , і все - ви знаєте іноземне слово!!! Без зубріння!

Насолоджуйтесь картинками вашої уяви! Більше від Вас нічого не вимагається. Це доступно і захоплююче. Створення образів мимовільно вимагає активного мислення, творчого мислення. Ви уявляєте кожне слово яскраво, незвично. Як наслідок, Ви отримуєте вражаючий результат! Пам’ятайте, що ми не заучуємо слова, а знаходимо зв’язки між словами двох мов. Чим ці зв’язки незвичніші, тим образ буде цікавішим і легшим для відтворення. Використовуйте п’ять чуттів: зір, слух, нюх, смак і дотик. Наприклад: Уявіть, що Ваш брат жарить вам шашлики, а запах шашликів викликає слинку. Відчули це? Braten означає жарити. Оце і все!


Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат