Обучение в Германии и Австрии

Последнее сообщение 14-11-2016, 1:36 от WUNDERKIND. 1 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
 •  14-11-2016, 0:35 28225

  Обучение в Германии и Австрии

  ОБУЧЕНИЕ В УНИВЕРСИТЕТАХ ГЕРМАНИИ

   

  Участниками данной программы могут стать

  студенты, окончившие не менее 1 курса в любом ВУЗе Украины.

  Люди с высшим образованием могут получить второе высшее образование или учиться в аспирантуре.

  Возможно предоставление стипендии от 770 евро до 1300 евро и право на работу,  

  2 часа в день.

  Дополнительные требования: хорошие знания немецкого языка и подтвержденное финансовое обеспечение (поручитель в Германии или деньги на банковском счете).

   

  Обучение во многих государственных университетах на немецком языке бесплатное,

   

  но, некоторые ВУЗы взимают плату, 300 – 500 евро в семестр.

 •  14-11-2016, 1:36 28227 в ответ на 28225

  Re: Обучение в Германии и Австрии

  Навчатися у Німеччинічудовий вибір

   

  Навчатися і досліджувати за кордоном? Чому б не в Німеччині, країні ідей! Багато інновацій, зростаюча інтернаціональність і сильне сприяння передовим дослідженням. Вищі навчальні заклади Німеччини пропонують хороший сервіс, кураторство, відсутність плати за навчання.

  По всій Німеччині існує багато прекрасних можливостей для навчання, які відповідають індивідуальним інтересам і потребам претендентів.

  423 університети, вищі професійні школи, вищі мистецькі школи, педагогічні та богословські університети й фахові адміністративні вищі школи пропонують величезний набір предметів і курсів. Кожен може знайти щось для себе, у всіх галузях мовних, медійних і культурологічних наук, від юриспруденції, економіки і суспільствознавства до мистецтва, музики, театру і дизайну, а також медицини, аграрних, господарчих наук та наук про харчування.

  Для кожного академічного інтересу є своя пропозиція. Допомогу у виборі може надати сайт https://www.study-in.de/studienfach-hochschule-suchen/

   

  Допомогти можуть численні стипендії

  Головною контактною установою щодо організації та фінансування навчально-дослідницьких поїздок до Німеччини є Німецька служба академічних обмінів (DAAD). DAAD є найбільшою у світі організацією сприяння міжнародному обміну студентів і науковців. У 2013 році DAAD надала сприяння більше ніж п’яти тисячам іноземних студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів. Пропонується велика кількість програм сприяння, які здатні цілеспрямовано й індивідуалізовано уможливити перебування у Німеччині іноземцям, зацікавленим у навчанні. Наприклад, є класична стипендія для захисту дисертації, існують стипендії для відносно коротких наукових досліджень, річні, семестрові й короткострокові стипендії. Стипендії надають і багато інших фондів, які відбирають претендентів за своїми власними критеріями і пріоритетами.

  Для аспірантів, науковців та всіх тих, хто цікавиться науковими дослідженнями на найвищому рівні, особливо важливе значення мають ті університети в Німеччині, які були успішними в рамках «Ініціативи досконалості» («Exzellenzinitiative»): у 2012 році доплату на п'ять років забезпечили собі 45 шкіл для магістрантів і аспірантів, 43 кластери досконалості та 11 проектів майбутнього. Детальніша інформація розміщена на веб-сторінці Федерального міністерства освіти і наукових досліджень 

Показать как RSS feed в формате XMLПисьмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат