Re: Українська академія друкарства: отзывы и комментарии

 •  27-02-2018, 2:43

  Re: Українська академія друкарства: отзывы и комментарии

  у них зараз кафедра мистецка поділилися на дві, бо студентів дуже багато. На одній кафедрі було близько 500 студентів і 30 викладачів. Кафедра станкової графіки більше зашкарубла залишилася, а дизайнери - пластичніші і прогресивніші. Вчитися треба з першого курсу багато.

  Про виставки - правда. Їздять і студенти, і викладачі. А ще - свої роботи дизайнерські патентують, виставляюь роботи на Стоках, на Бехансі! Багато хто працює з другого курсу. За спеціальністю. Бо робота завжди є.

  Щотижня проводять додатковий позаурочний Вечірній рисунок і вільні лекції, на які приходять також з інших навчальних закладів. Хлопці з нашої фірми ходили слухати кілька - про розробку персонажів для анімації, про дизайн коміксів і ще якісь.

  Кафедри ведуть сторінки на Фейсбуці. Легко знайти за ніками "Георгій Нарбут", "Book Graphik", "Кафедра графічного дизайну Академії друкарства" і групи "Дизайн фАРТ_ух", "Вечірній рисунок", ще якісь інші....

  Наша фірма з випускниками дуже співпрацює, бо випускники добре знають технологію, вимоги до поліграфії і мультимедіа. Ми задоволені. 

Просмотреть Всю ТемуПисьмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат