Re: British Skylines : отзывы и комментарии

•  12-11-2015, 19:53

Re: British Skylines : отзывы и комментарии

Мовний центр British Skylines мені порадила колега, яка займалася там певний час. Попри постійний брак грошей довелося записатися на курси, бо виникла професійна необхідність. Певна база знань була, не було розмовної практики, що є проблемою для багатьох. Вчилися ми ввечері, що зручно для тих, хто вдень працює, на Хрещатику. Спочатку була здивована, оскільки в групі були 2 юні хлопці. Хотіла відразу піти, бо думала, що це некомфортно (я вдвічі старше). Проте коли почали розмовляти, й виникла потреба висловлювати свої думки англійською, ситуація змінилася. Викладач хоч і молода, але так розвернула спілкування в психологічно зручну площину. Буквально за кілька місяців (було важко відірвати від родини і цей час) вдалося досягти позитивного результату. Тепер я можу спілкуватися з колегами з-за кордону, які викладають у нашому вузі. Тому відправила сина (йому 16 років), щоб трошки підтягнувся до ЗНО й навчився розмовляти. До речі, йому теж подобається.
Просмотреть Всю Тему

Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат