Проблема з районним відділом освіти.

•  07-11-2013, 20:31

Проблема з районним відділом освіти.

Шановні вчителі, я, як син викладачки в середній школі досить гарно знаю, яка тяжка робота покладена на Ваші плечі. Нещодавно мені розказали що робиться в школі. Розказане мене дуже негативно вразило.

Як всім нам відомо, проблема фінансування шкіл в Україні явище поширене.

Вчителів нашої школи змусили начебто "добровільно" написати заяви на відпустку за власний рахунок не тільки на осінні канікули, але ще й по 25 днів протягом навчального року. По моїм підрахункам це втрата близько 1500грн. Це був приказ голови районного відділу (непідступна, зла, мстива особа). В школах де вчителі підіймали "бунт", директора звільняють на наступний день. Проблему з дефіцитом я ще зрозуміти можу. АЛЕ!! Сьогодні вони змусили зробити підписку на журнали по предмету вчителя та на районну газету мінімум на 3 місяці!!!  а це ще мінус 200грн. з мізерної зарплатні вчителя. 

Хто вже чув про подібні ситуації, будь-ласка, допоможіть!!! Такими темпами вчителі залишаться зовсім без зарплати. 

Просмотреть Всю Тему

Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат