Чи скоротять навчальний рік на користь зовнішнього незалежного оцінювання?

 У Міністерстві Освіти і Українському центрі оцінювання якості освіти запропонували зробити зміни у навчальному плані, щоб навчальний рік у випускних класах середньої школи закінчувався майже на місяць раніше — до 1 травня, з тим, щоб травень і червень були повністю присвячені державній атестації і зовнішньому незалежному оцінюванню. Якщо міносвіти та центр оцінювання якості освіти запровадять цей крок, це розв'яже нарешті ще одне болюче питання об'єктивності ЗНО, яке відбувається до офіційного закінчення шкільної програми (це питання зокрема зацікавило наших користувачів див. форум: Зовнішнє Незалежне Оцінювання, закінчення школи та вступ до ВНЗ ).

Ще одна приємна для абітурієнтів новина - це те, що максимальну кількість тестів, які зможе пройті кожен учасник тестування ЗНО, пропонується збільшити від трьох до п'яти. З одного боку, таке рішення було прийняте, щоб відійти від розмов, що навчання в старших класах перетворюється на підготовку до тестування по невеликій кількості предметів. А з іншого — випускники зможуть маневрувати між різними вищими навчальними закладами та спеціальностями. Нажаль цьогорічні випускники шкіл не мали такої нагоди, але сподіваємось, що наступним абітурієтам пощастить набагато більше.

 

З використанням джерела: http://1k.com.ua

27.08.2008

Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат