28 квітня в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулася презентація інноваційної моделі навчання в системі середньої загальної освіти в України.

У Києві пройшла прес-конференція "Інноваційні методики в освіті. Lbook-A - навчаємо дітей по-новому!"

28 квітня в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулася презентація інноваційної моделі навчання в системі середньої загальної освіти в України. Мова йшла про універсальне рішення Lbook-A групи компаній МУК, яке реалізується в нашій країні в рамках проекту "1 учень: 1 комп'ютер" представництва корпорації Intel. У ході конференції організатори презентували учасникам проект Lbook-A, розповіли про його соціальні завдання, презентували саме рішення, а також представили свою стратегію розвитку і впровадження інноваційної моделі навчання в українських школах.

У заході взяли участь представники групи компаній "МУК", які презентували аудиторії освітній проект Lbook-A, Дмитро Грязнов, директор з розвитку корпоративних проектів корпорації Intel в Україні та Наталія Саражинська, методист відділу інноваційно-інформаційних технологій і методів навчання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
 
У ході конференції були представлені всі складові компоненти цього рішення, завдяки чому доповідачі розвіяли міф про те, що нова модель навчання передбачає лише постачання комп'ютерів в школу. Слухачам презентували можливі варіанти оснащення комп'ютерного класу, передбачені для задоволення потреб кожної конкретної школи і включають в себе не лише шкільні нетбуки, але й інше обладнання: інтерактивні дошки, точки wi-fi доступу, комп'ютер вчителя тощо.  Серед не менш важливих компонентів рішення доповідачі виділили послуги інсталяції, гарантійне обслуговування, а також наявність встановленого програмного забезпечення, яке забезпечує колективну взаємодію учнів і вчителя.

Порівняння характеристик пристроїв (офісних ноутбуків, планшетів, електронних книг), які на даний момент претендують на статус основного інструменту в процесі навчання, довело, що саме нетбуки є універсальним рішенням для застосування в школах. Для порівняння були використані такі параметри, як технічні і фізичні характеристики пристроїв, а також можливість освоїти з їх допомогою ті навички, які необхідні людині 21 століття.

Про успішний досвід впровадження ІКТ в освітній процес в інших країнах розповів Дмитро Грязнов, директор з розвитку корпоративних проектів корпорації Intel в Україні. Головним завданням проекту «1 учень: 1 комп'ютер» в Україні є необхідність врахувати індивідуальність і особливості кожної дитини. Дмитро також висловив впевненість в тому, що спільно з групою компаній «МУК» проект надасть українським школярам можливість удосконалюватися, розвиватися і досягати найвищих результатів.

На завершення конференції до уваги учасників були представлені плани проекту Lbook-A. У цьому році основну увагу група компаній «МУК» планує приділити побудові мережі авторизованих регіональних представництв за допомогою залучення компаній-партнерів у всіх областях України, які будуть здійснювати технічну, сервісну та інженерну підтримку проекту. Вже в найближчі місяці крім шкільного нетбука портфель продукції Lbook-A представлятимуть інтерактивні дошки, розроблені спеціально для використання у школах. Крім цього, в планах групи компаній створення власної бібліотеки знань, матеріали якої викладачі зможуть використовувати для підготовки та проведення уроків, а також навчання вчителів роботі із застосуванням ІКТ в класах.
Проект Lbook-A стартував восени минулого року і за цей порівняно недовгий період вже 13 українських шкіл обладнано 30 комп'ютерними класами, оснащеними більш ніж 700 шкільними нетбуками Lbook-A. Наочним прикладом послужили представлені відео сюжети, зняті в кількох школах Києва та Білої Церкви, в яких і викладачі і самі школярі висловлювалися про ефективність і результати використання нової методики в навчанні.
05.05.2011

Лист до адміністрації Розміщення реклами Правила
При будь-якому використанні матеріалів сайту обов'язкове гіперпосилання на сайт «Репетитор».
З усіх питань звертайтеся до адміністрації сайту
Розробка та дизайн компаніі Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат