Презентація шкільних нетбуків Lbook A в рамках прес-конференції «Національний проект «Відкритий світ»

30 березня 2011р. в Києві на території агентства «Укрінформ » відбулася прес-конференція «Національний проект «Відкритий світ»- дорога примха чи необхідність?», в рамках якої учасникам було презентовано фрагмент інтерактивного уроку з використанням шкільних нетбуків Lbook A.

Спільний проект групи компаній МУК та представництва корпорації Intel по оснащенню українських шкіл комп'ютерним обладнанням Lbook A стартував минулого року. Ще до недавнього часу, прийняття рішення про обладнання комп'ютерного класу в кожній окремій школі залежало від наявності джерела фінансування і від готовності викладачів працювати за інноваційною системою. І лише на початку цього року представники органів влади заявили про старт національного проекту «Відкритий світ», який передбачає розробку та впровадження мультимедійних уроків у школах, оснащення шкіл комп'ютерним обладнанням та створення національної інформаційно-комунікаційної мережі на основі технології 4G. І той факт, що ініціатором круглого столу виступило керівництво цього національного проекту, лише підтверджує серйозність намірів держави щодо комп'ютеризації шкіл вже в найближчому майбутньому.

Як наочний приклад впровадження інформаційних технологій в українських школах учасникам круглого столу було представлено фрагмент уроку української літератури з використанням шкільних нетбуків Lbook A. Можливості інноваційної системи навчання презентували учні 7-го класу київської середньої школи № 168, в якій вона успішно використовується з минулого року.

Фрагмент урока украинской литературы с использованием школьных нетбуков Lbook A

Під керівництвом вчительки, учні в інтерактивному режимі продемонстрували, як саме нетбуки Lbook A допомагають освоювати новий матеріал. За допомогою Google Maps на карті світу школярі проклали маршрут подорожей головного героя; склали порівняльні хронологічні таблиці, які допомогли виявити подібності подій у житті автора і головного героя роману і таким чином довести, автобіографічність художнього твору.

Учительница литературы презентовала возможности программного обеспечения E-learning, установленного на нетбуках Lbook A

Вчителька презентувала можливості програмного забезпечення E-learning, встановленого на нетбуках Lbook A. Спостерігати за перебігом уроку учасники заходу мали змогу завдяки інтерактивної дошки, на екрані якої відображалися всі дії учнів і вчительки.
На думку фахівців групи компаній «МУК» той факт, що розвиток проекту «1 учень: 1 комп'ютер» набуває державного масштабу, відкриває нові горизонти для розвитку та впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

06.04.2011

Лист до адміністрації Розміщення реклами Правила
При будь-якому використанні матеріалів сайту обов'язкове гіперпосилання на сайт «Репетитор».
З усіх питань звертайтеся до адміністрації сайту
Розробка та дизайн компаніі Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат