ЗНО більше не буде єдиним механізмом оцінювання рівня знань майбутніх абітурієнтів

Українську освіту знову штормить. Від тепер, як заявив віце-прем’єр міністр України по гуманітарним питанням Володимир Семиноженко, ЗНО більше не буде єдиним механізмом оцінювання рівня знань майбутніх абітурієнтів. Ми вже повідомляли про це раніше, а зараз про це докладніше.

В понеділок наказом № 267 новоспеченого міністра освіти і науки України Дмитро Табачника було скасовано наказ Міносвіти від 28 жовтня 2009 року, щодо введення обов'язкового зовнішнього незалежного оцінювання випускників середньоосвітних шкіл. Наказ, що відміняє тестування ЗНО був прийнятий, цитуємо: "щоб уникнути перевантаження школярів загальноосвітніх навчальних закладів в період завершення навчального року та з огляду на незадовільний рівень підготовки дослідження з вивчення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики та історії України". Д. Табачник доручив Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти "вивчити питання про проведення вищезгаданого дослідження (з вивчення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики та історії України) в 2010-2011 навчальному році".

Попередньо екс-міністр Івана Вакарчук 28 жовтня 2009 року видав наказ № 985, яким вводилося обов'язкове зовнішнє незалежне тестування випускників середніх шкіл.

Новий міністр освіти і науки України заявив, що в цьому році під час вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) будуть брати до уваги не тільки результати тестів, а ще й шкільні атестати. Серед всіх навчальних закладів  буде розповсюджена нова формула розрахунку балів, що будуть впливати на вступ. Найближчим часом визначать формулу, по якій визначатиметься середній бал атестату по 200-бальній шкалі. Але питання тестів в цьому році залишаться у варіанті, затвердженому попереднім міністром освіти України тому, що вони вже надруковані.

Ще одне нововведення полягає у тому, що випускники зможуть вирішити, на якій мові проходити зовнішнє незалежне оцінювання.

 

29.03.2010

Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат