Перспективне майбутнє для школярів

Это объявление устарело и находится в архиве

19.08.2018:     Регион: Киев, Киевская область;     Категория: Услуги
Перспективне майбутнє для школярів
Володіння іноземними мовами – основи успіху людини у третьому тисячолітті. Ми відкриваємо двері для перспективного майбутнього ваших дітей і розпочинаємо набір школярів на 2018/19 навчальний рік.

Уже з 5 вересня розпочнуться заняття із вивчення англійської, німецької та польської мов у невеликих групах, що дозволяє викладачам приділити максимальну кількість уваги кожному учневі. Маючи багаторічний досвід, викладачі центру іноземних мов «Основи» можуть запропонувати індивідуальний підхід школярам. Комунікативна методика та приємна атмосфера, в якій проходять заняття, сприяє активному спілкуванню учнів на англійській, німецькій або польській мовах.

Школярам-початківцям навчальний центр пропонує вивчати англійську, німецьку або польську із самого початку, а для більш досвідчених школярів є можливість опановувати мову на вищих рівнях або готуватися до складання міжнародних іспитів.

7 відділень по місту Києву дозволяють підібрати максимально комфортну для Вашої родини локацію.

Набір учнів у групи залежно від рівня знань за попереднім тестуванням триває до кінця вересня.

Деталі Ви можете дізнатися за посиланням: https://www.osnovy.kiev.ua/ua/news-sales/vnimaniyu-shkolnikov-i-ih-roditelej-otkryt-nabor-na-2018-19-uchebnyj-god.html

Чекаємо на Ваших дітей! Встигніть записатись, адже кількість місць обмежена!
Имя: Наталья
Телефон, адрес:
Написать письмо:Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат