Розвивальні заняття для школярів-початківців (1-4 класи)

Это объявление устарело и находится в архиве

23.03.2018:     Регион: Киев, Киевская область;     Категория: Тренинги
Розвивальні заняття для школярів-початківців (1-4 класи)
Пропоную заняття із дітками дошкільного віку та школярами-початківцями. Спеціально розроблена програма,цікаві уроки за допомогою мультимедійних засобів та максимум уваги до кожної дитини допоможуть зробити Вашому малюкові впевнений старт на шляху у шкільне життя та закріпити матеріал початкової школи. Працюю як з індивідуальними, так і груповими заняттями.

Освіта - Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю філологія. Друга вища освіта - НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю українська мова та літ-ра; кваліфікація - вчитель української мови і літ-ри та зарубіжної літ-ри. Досвід викладацької діяльності - 10 років.

Ви можете обрати зручний для Вас час відвідування протягом дня. За потреби проводжу перше пробне заняття. Уроки проходять на території викладача за адресою вул. Княжий Затон (ст. м. Позняки), наявні заняття в міні-групах; можливий виїзд. Заняття проходять у затишному офісі викладача, де наявно багато додаткових матеріалів, посібників та іншої довідкової літератури.

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. моб. +38(050)-488-3000
[email protected]
Валентина Юріївна
Имя: Валентина Юріївна
Телефон, адрес:
Написать письмо:Письмо администрации Размещение рекламы Правила
При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
По всем вопросам обращайтесь: repetitor_admin[@]repetitor.ua | +380677171698; Рабочие дни: понедельник - пятница c 9:00 до 19:00; В течении дня с вами свяжутся или напишите через форму обратной связи
Разработка и Дизайн компании Awelan
Rambler's Top100 Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 143385800816
Проверить аттестат